System.NullReferenceException: Object reference not set to an instance of an object. at ASP._Page_Views_MacroPartials_FacebookButtonContent_cshtml.Execute() in c:\www\engrosbilerdanmark.dk\www\Public\Views\MacroPartials\FacebookButtonContent.cshtml:line 34
Følg os på Facebook

Automobilio pirkimo eksportui Danijoje privalumai

PIRKĖJO GIDAS

Car auction

179Atvyk į Kopenhagą Danijoje ir nusipirk savo naudotą automobilį eksportui. Turime daug daniškų automobilių eksportui. Galbūt anksčiau pirkai danišką automobilį eksportui Aarhus ar naudotus automobilius iš Randers, Vejle, Køge ar kitų Danijos miestų.

Čia gali perskaityti apie pirkimo, savo automobilio (-ių) Danijoje eksportui, privalumus, lyginant su naudotu automobiliu iš Vokietijos, naudotu automobiliu iš Olandijos, naudotu automobiliu iš Belgijos, naudotu automobiliu iš Prancūzijos, ar naudotu automobiliu iš Ispanijos. Lengva rasti automobilį ar automobilius, kurie geriausiai tinka tau ar tavo verslui čia - Engros Biler Danmark. Mes turime didžiausią automobilių sandėlį eksportui Danijoje ir su mūsų didele įsigyjamų transportų priemonių apyvarta galime tau pasiūlyti naujų automobilių sandėlyje kasdien. Visuomet gauname mažiausiai 10 naujų automobilių pardavimui kasdien.

Išvenk per didelių mokesčių primetamų visuose automobilių pardavimų aukcionuose, ar kainą didinančių tarpininkų, pirkdamas automobilį tiesiogiai iš Engros Biler Danmark. Mes perkame automobilius iš Danijos prekiautojų didmeninėmis kainomis, kurios visuomet sumažina rinkos kainą. Mes taip pat gauname didelio Danijos registracijos mokesčio grąžinimą. Iki tol, kol mūsų automobiliai yra neapmokestinti ir paruošti tau nupirkimui, mes galime tau pasiūlyti pigiausius Danijoje ir Europoje automobilius eksportui.

Išvenk didelių mokesčių ar prekiautojų pelno maržų.

Automobilių pirkimas aukcione dažnai gali būti ilgas ir sunkus procesas. Pirmiausiai turi išsirinkti automobilius, kuriems teiksi pasiūlymus, tuomet patikrinti jų būklės aprašymus, o tuomet atsisėsti ir dalyvauti aukcione, tuo pačiu žinodamas, kad bus daug kitų žmonių besivaržančių dėl to paties automobilio pirkimo.

Esame patikima Danijos automobilių kompanija su daugiau nei 16,000 sėkmingų automobilių sandorių. Būtent todėl gali pirkti automobilį iš Engros Biler Danmark lengvai ir ramiai, tuo pačiu sudarydamas gerą sandorį ir sutaupydamas pinigų.

Visus skelbiamus automobilius gali matyti “Automobiliai sandėlyje” ir Danijos didžiausiame automobilių skelbimų internetinėje svetainėje “bilbasen.dk”. Mes tai pat skelbiamės daugelyje užsienio internetinių svetainių, tame tarpe mobile.de, autoscout24.de, gratka.pl, www.autoplius.it, www.autogidas.it, www.skelbiu.it, www.plius.it, www.alio.it, www.auto24.lv, www.latauto.lv ir www.auto.ria.com.

Vietoj naudoto automobilio pirkimo aukcione, tokiame kaip automobilių aukcionas Vokietijoje, Olandijoje ar Belgijoje, gali nupirkti automobilį iš mūsų. Turime įvairių naudotų, vidutinio lygio transporto priemonių, iš kurių specializuojamės lengvuosiuose automobiliuose. Tai pat siūlome didelį pasirinkimą komercinių transporto priemonių, sunkvežimių ir pikapų eksportui iš Danijos.

Taupyk laiką pirkdamas iš mūsų vietoj važinėjimo per aukcionus Europoje ar toliau už jos ribų. Visi mūsų automobiliai yra sandėlyje ir paruošti surinkimui nedelsiant. Gali atvykti ir pasiimti savo naujai nupirktus Danijos automobilius eksportui asmeniškai. Mes taip pat galime padėti nusipirkti eksporto plokštes su pilnu draudimu lengvam ir saugiam parvažiavimui namo.

Jeigu reikėtų pagalbos su transportu, susisiek su mūsų pardavimų komanda nuosekliai pagalbai. Turime išskirtines partnerystės sutartis su užsienio transporto kompanijomis, užtikrinant, kad tavo automobilis bus atvežtas į tavo gimtąją šalį saugiai ir nebrangiai.

0173Įmonėje Engros Biler Danmark tu visuomet gali būti tikras, kad gausi pigiausią Europoje automobilį eksportui.

Mūsų verslo modelis paremtas naudotų automobilių pirkimu. Visi mūsų automobiliai yra nupirkti Danijoje, tiesiogiai iš Danijos automobilių prekiautojų, kurie automobilius įsigyja prekybai. Būtent todėl beveik visi mūsų automobiliai kilę iš Danijos ir akivaizdžiai atvyksta su Danijos dokumentais.

2016 metais atidarėme mažmeninės prekybos punktą, Ahlgren & Andersen Automobiler, kuris parduoda automobilius tik Danijos rinkai.

Mes perkame tik naudotus Daniškus automobilius. Mūsų automobiliai perkami iš automobilių prekiautojų ir privačių pardavėjų.

Dauguma automobilių turi gerą eksploatavimo istoriją. Kartais gauname automobilius be eksploatavimo istorijos. Klausk mūsų pardavimo darbuotojų smulkmenų.

Taip, mes visada kviečiame dialogui apie galimybę dirbti kartu.

Mes veikiame kaip motorinių transportų priemonių biuras, todėl galime išduoti laikinuosius valstybinio numerio ženklus. Susisiek su mumis patikslinti kada nori gauti automobilį ir kaip ilgai numeriai turi galioti – tuomet mes viską paruošime tavo atvykimui.

Už šią paslaugą yra €80 mokestis, prie dienos kaštų už laikinuosius numerius. Kaip alternatyvą, savo numerius gali gauti iš Danijos mokesčių institucijos.

0 km. Esame Danijos mokesčių institucijos sertifikuoti vertinti automobilį ir galime suorganizuoti visą perregistravimo dokumentaciją vietoje.

Eksporto numeriai kainuoja €13 per dieną, Jeigu automobilio numerius norėtum susiorganizuoti pats, gali susisiekti su Danijos mokesčių inspekcija esančia Taastrup, esančia +/-20 minučių važiavimo nuo mūsų biuro.

Į eksporto numerių kainą įeina privalomasis transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės draudimas. Jeigu automobiliui reikia visų rūšių rizikos (visapusio) draudimo, esi atsakingas už jo įsigijimą.

Taip, mes savo dispozicijoje turime keletą registracijos numerių bandymams. Susisiek su mumis prieš atvykstant ir paruošime automobilį (-ius) bandomajam važiavimui.

Taip, ir jeigu esi prekiautojas, mes visuomet ieškome naujų verslo partnerių...

Su visais mūsų automobiliais mechanikai atlieka bandomuosius važiavimus ir visi mechaniniai bei kosmetiniai gedimai yra įtraukiami į mūsų sistemą, kad pardavimų darbuotojai galėtų visuomet pateikti teisingą automobilio apibūdinimą.

Taip. Šiuo metu turime ilgalaikes sutartis su vežėjais, kurie gali pristatyti tavo automobilį į Lenkiją ir Vokietiją.

Neturime tiesioginio kontakto su vežėjais visose Europos šalyse, todėl siūlome susisiekti su mumis išsiaiškinimui kuriose šalyse turime kontaktus. Jeigu pats organizuojiesi transportą, galime padėti pakrauti tavo automobilį naudojant mūsų rampą ir profesionalias krovimo priemones.

Atsakymui į šį klausimą reikia šiek tiek išsamesnio paaiškinimo, kurį rasi čia: Kaip importuoti automobilius iš Danijos”