Engros Biler Danmark Aps


Følg os på Facebook

Sveiki atvykę į Engros Biler Danmark

Būdami didžiausiu Danijos naudotų automobilių eksportui pirkėjų, tiek Danų automobilių prekybininkai, tiek ir privatūs automobilių savininkai pasitiki mūsų patirtimi parduodant savo naudotus automobilius. Štai kodėl visada rasi platų automobilių markių ir modelių pasirinkimą mūsų sandėlyje.

Mes visuomet turime virš 250 automobilių sandėlyje ir naujų transporto priemonių atvežamų pardavimui kasdien! Mes eksportuojame automobilius prekiautojams ir privatiems pirkėjams visoje Europoje.

Trumpas, bet įspūdingas pasakojimas

Nicklas Plads

Engros Biler Danmark 2012 metais įsteigė Nicklas Mathias Ahlgren, kuris pradėjo kompanijos veiklą būdamas labai jaunas nuo kambario savo tėvų name. Jis įžengė į automobilių pramonę jau 2010 metais ir greitai identifikavo verslo galimybę. Danijos automobilių pirkėjai paprastai turi prioritetą automobiliams, kuriais nori apsirūpinti. Todėl Danijos automobilių prekiautojai yra priversti vykdyti verslą su keletu skirtingų pirkėjų, tam, kad parduoti automobilius įgytus prekybos sandorių metu. Nicklas pamatė galimybę išsiskirti paimdamas viską ką automobilių prekiautojai nori parduoti.

Nupirkti automobiliai yra parduodami klientams Europos rinkoje ir sunkiu darbu įmonei pavyko užmegzti partnerystę su dideliu kiekiu automobilių prekiautojų, siekiant užtikrinti greitą turimų transporto priemonių apyvartą.

Koncepcija yra sėkmė! Šiandien automobiliai yra eksportuojami į 12 Europos šalių. Kompanija toliau auga - per trumpą laiką – tapo Danijos didžiausiu naudotų automobilių pirkėju ir eksportuotoju.

Misija

  • Mūsų klientai pirkdami iš mūsų automobilį turi visuomet gauti geriausią kokybės ir kainos santykį. Kai mes pasiekiame didelį parduodamų automobilių kiekį, galime parduoti automobilius mažesne pelno marža.
  • Turime išlaikyti ir išplėsti mūsų – jau dabar solidų – verslo partnerių tinklą.
  • Mūsų profesionalūs klientai ir tiekėjai prekiaudami su mumis turi sudaryti gerą sandorį – tai yra geras verslas ir mums!
  • Norime būti laikomi atvirais ir nuoširdžiais, bei siūlyti išskirtinę paslaugą nuo pradinio kontakto su klientu iki pardavimo pabaigimo.
  • Mes privalome visada turėti didelį ir įdomų automobilių pasirinkimą.

Ateitis

Per kelerius metus, Engros Biler Danmark siekia išsiplėsti daugiau tarptautinių partnerių ir įkurti verslus užsienyje, iš kurių galima parduoti eksportuojamus automobilius. Danijos rinkoje tikslas yra atidaryti penkis automobilių pardavimų salonus apimančius pilną kainų spektrą ir visų tipų automobilius naudojamus rinkoje.

Pirmasis, Ahlgren & Andersen Automobiler, atsidarė 2016 metais ir parduoda vidutinio lygio naudotus automobilius privatiems pirkėjams Danijoje. Tai suteikia pardavimo kanalą automobiliams, kurie yra netinkami eksporto rinkai.

Niekas neauga greičiau nei Engros Biler Danmark – Mūsų pardavimo skaičiai pasako viską

Vis daugiau Danijos automobilių prekiautojų suvokia privalumus kylančius iš automobilių, skirtų prekybai, pardavimo mums.

15
employees
5
years in the market
3043
cars sold in 2016
6955
Car sold since 2012

Kodėl rinktis mus?

Ką matai yra tai, ką gauni! Gausi sąžiningą parduodamų automobilių apibūdinimą ir nerasi automobilių, kuriais prekiauja kiti eksportuotojai, geresnėmis kainomis. Didelis automobilių pereinančių per mūsų verslą kiekis mums leidžia taikyti mažo pelno maržą.