System.NullReferenceException: Object reference not set to an instance of an object. at ASP._Page_Views_MacroPartials_FacebookButtonContent_cshtml.Execute() in c:\www\engrosbilerdanmark.dk\www\Public\Views\MacroPartials\FacebookButtonContent.cshtml:line 34
Følg os på Facebook

Privatiems pirkėjams

Nusipirk savo kitą naudota automobilį Danijoje – virš 16,000 sėkmingų sandorių nuo 2012 metų ir įspūdingas reitingas mobile.de yra tavo garantijos, kad esame tinkami žmonės bendradarbiavimui.

Kodėl pirkti naudotą automobilį Danijoje?

Danijoje automobiliams taikomas 150 % mokestis. Dėl šio didelio mokesčio, importuojamų į Daniją automobilių kaina yra mažesnė lyginant su kitomis Europos šalimis. Kai automobilis yra eksportuojamas, mokestis yra grąžinamas, todėl gali būti reeksportuotas gera kaina.

Danijos sistema reikalauja, kad automobiliai būtu reguliariai tikrinami. Todėl Danijos automobiliai yra visada gerai išlaikyti ir rodo teisingą ridą. Bet kokia žala padaryta automobiliui taip turi būti registruota Danijos Nacionaliniame Transporto priemonių Registre.

Ir kodėl pirkti iš mūsų?

At Engros Biler Danmark, you get more car for your money. We always have over 250 cars in stock and at least 10 new vehicles arriving daily.

Be geriausių automobilių ir mažiausių rinkoje kainų pasiūlymo, tu taip pat iš mūsų gauni pirmos klasės aptarnavimą. Tu taip pat būsi vedamas per pirkimo procesą nuo pradžių iki galo – nuo savo naujo automobilio suradimo iki saugaus ir patikimo savo gimtojoje šalyje atvykimo su visa sutvarkyta reikiama dokumentacija. Ir kalbos barjeras bus minimalus! Mes specializuojamės naudotų automobilių pardavimu į kitas Europos šalis, todėl mūsų pardavimų darbuotojai šneka 9 skirtingomis Europos kalbomis.

Visi mūsų automobiliai yra patikrinami ir bandomi vairuojant mūsų mechanikų, todėl visuomet gausi tikslų automobilio mechaninės ir kosmetinės būklės apibūdinimą iš mūsų pardavimų komandos.

Bet kada pats gali atlikti bandomąjį važiavimą. Pranešk kuomet atvyksti. Tuomet paruošime automobilį bandomajam važiavimui.

Paskaityk daugiau apie mūsų pardavimo nuostatas ir sąlygas čia …

Paieškos sistema

Galvoji apie konkretų automobilį? Neradai jo sandėlyje? Turime naujų automobilių kasdien.

Prisijunk prie mūsų paieškos sistemos, gauti pranešimą, kai tavo idealus automobilis bus mūsų kelyje – ir gauk galimybę pateikti pasiūlymą prieš pradedant juo prekybą.

Ieškoti dabar

Naujienlaiškis

Nauji dalykai pas mums vyksta visą laiką. Jeigu nori būti informuojamas, prisijunk prie mūsų naujienlaiškio žemiau.

Taip pat iš mūsų išgirsi jeigu automobilių importavimo/eksportavimo taisyklės pasikeis ar atsiras kiti pokyčiai, kurie galėtų įtakoti tarptautinę naudotų automobilių prekybą.

Mes tau rašysime tik tuomet, kai bus svarbios naujienos ir gausi daugiausiai nuo 2 iki 4 naujienlaiškių per mėnesį.