System.NullReferenceException: Object reference not set to an instance of an object. at ASP._Page_Views_MacroPartials_FacebookButtonContent_cshtml.Execute() in c:\www\engrosbilerdanmark.dk\www\Public\Views\MacroPartials\FacebookButtonContent.cshtml:line 34
Følg os på Facebook

Profesionaliems prekiautojams

Susidomėjęs vieno sustojimo prekyba su didžiausiu Danijos automobilių eksportuotoju? Partnerystė su mumis leis tau užpildyti savo sandėlį panaudotais automobiliais mažiausiomis kainomis Europoje. Mes visuomet sandėlyje turime virš 250 automobilių ir dar atvežamų kasdien.

Danija yra žinoma savo gerai išsilaikiusiais naudotais automobiliais, o tai suteikia galimybę sudaryti puikius sandėrius. Aukštas standartas išlaikomas dėl privalomo transporto priemonės patikrinimo reikalavimo Danijoje. Senesni nei 4 metų automobiliai yra automatiškai šaukiami patikrinimui kas dvejus metus. Automobilio saugumo savybės ir techninė būklė turi būti patvirtinta šio patikrinimo, kad būtų leidžiama tęsti važiavimą viešuose keliuose.

Mes jau esame partneriais su daug importuotojų Europos rinkoje ir visuomet esame suinteresuoti surasti daugiau partnerių.

Privalumai tau kaip nuolatiniam klientui

Jeigu tapsi mūsų sekančių bendradarbiavimo partneriu, tu galėsi sutaupyti laiko skirto ieškant tinkamų automobilių. Pirkimas vienoje vietoje taipogi sutaupys tavo laiko dokumentacijai, reikalingai pabaigti sandėrį ir atvežti automobilius namo. Po pirkimo pas mus kelis kartus pamatysi, kad gali sutaupyti laiko bandomiesiems važiavimams, nes žinosi, kad gali pasitikėti mūsų pateiktais automobilių apibūdinimais.

Papildomi privalumai:

 • Geresnis kokybės ir kainos santykis – Gerai išsilaikę automobiliai mažiausiomis rinkoje kainomis
 • Visuomet didelis ir įvairus automobilių asortimentas – Nauji automobiliai papildo mūsų sandėlį kasdien 
  Naudok paieškos sistemą – Įrankis, kurį išplėtojome tau, kad būtum informuotas, kai konkreti automobilio markė ir modelis atsiras sandėlyje. Tai suteikia tau galimybę teikti pasiūlymus naujiems automobiliams iki jų patalpinimo pardavimui šioje internetinėje svetainėje.
 • Patikimi ir teisingi parduodamų automobilių apibūdinimai 
  – Automobiliai yra išbandomi važiuojant mūsų mechanikų, kurie taip pat tikrina jų kosmetinę būklę ir perduoda informaciją mūsų pardavimų komandai.
 • Minimalūs kalbos barjerai
  Mūsų pardavimų atstovai šneka 6 skirtingomis Europos kalbomis
 • Profesionali ir sklandi prekybos operacija
 • Puikus aptarnavimas susijęs su testavimu, eksportavimu ir automobilių perdavimu eksportui.
 • Pagalba organizuojant namų transportą įsigytiems automobiliams. Jeigu tau reikalinga pagalba su transportu, mūsų pardavimo komanda gali tau padėti. Jeigu tu rūpiniesi transportu, mes parengsime automobilius surinkimui. Mūsų profesionalioje pakrovimo aikštelėje yra galimybė pasinaudoti vairuotoju, kuris lengvai ir be rūpesčių pakraus automobilius.

Paieškos sistema

Galvoji apie konkretų automobilį? Neradai jo sandėlyje? Turime naujų automobilių kasdien.

Prisijunk prie mūsų paieškos sistemos, gauti pranešimą, kai tavo idealus automobilis bus mūsų kelyje – ir gauk galimybę pateikti pasiūlymą prieš pradedant juo prekybą.

Ieškoti dabar

Naujienlaiškis

Nauji dalykai pas mums vyksta visą laiką. Jeigu nori būti informuojamas, prisijunk prie mūsų naujienlaiškio žemiau.

Taip pat iš mūsų išgirsi jeigu automobilių importavimo/eksportavimo taisyklės pasikeis ar atsiras kiti pokyčiai, kurie galėtų įtakoti tarptautinę naudotų automobilių prekybą.

Mes tau rašysime tik tuomet, kai bus svarbios naujienos ir gausi daugiausiai nuo 2 iki 4 naujienlaiškių per mėnesį.