System.NullReferenceException: Object reference not set to an instance of an object. at ASP._Page_Views_MacroPartials_FacebookButtonContent_cshtml.Execute() in c:\www\engrosbilerdanmark.dk\www\Public\Views\MacroPartials\FacebookButtonContent.cshtml:line 34
Følg os på Facebook

Nuostatos ir sąlygos privatiems pirkėjams

Garantija:

Visi automobiliai Engros Biler Danmark yra įsigyti pagal garantija – t.y. nupirkta “kaip yra”.

Visada tau rekomenduojame bandomąjį automobilio važiavimą prieš jį perkant.

Eksporto numeriai
Eksporto numeriai kainuoja €13 per dieną. Jeigu norėtum, kad mes tau surinktume eksporto numerius, mes reikalausime papildomo €80 mokesčio. Jeigu norėtum pats suorganizuoti automobilio eksporto numerius, gali susisiekti su Danijos mokesčių inspekcija esančia Taastrup, esančia +/-20 minučių važiavimo nuo mūsų biuro.

Mokėjimas:
Jeigu radai automobilį, kurio nori, susisiek su mūsų pardavimų komanda per kontakto formą ar paskambindamas +45 5353 1177 transporto priemonės rezervavimui. Tuomet gausi sąskaitą faktūrą €300 / DKK 2,000 depozitui. Jeigu priimsi pasiūlymą, depozitas turės būti apmokėtas per 2 darbo dienas.

Automobilis turi būti apmokėtas ir pasiimtas per 10 dienų nuo pasiūlymo priėmimo.

Jeigu apmokėsi už automobilį ir pasiimsi per 2 dienas, gali rezervuoti nemokant depozito. Jeigu automobilis nėra apmokėtas ir pasiimtas per 2 dienas, tavo rezervacija bus atšaukta ir automobilis bus grąžintas į katalogą.

Tavo depozitas nebus grąžintas, nebent pardavimas atšauktas, nes automobilis iš esmės skiriasi nuo apibūdinimo pateikto skelbime.

Prašome atkreipti dėmesį, kad priimame maksimaliai DKK 50,000 grynaisiais. Didesnės sumos turi būti sumokėtos bankiniu pavedimu. Mes pirmenybę teikiame pilnam apmokėjimui bankiniu pavedimu.

Tau pervedus sutartą sumą, mes reikalaujame, kad susisiektum su mūsų pardavimų komanda patvirtinti, kad gavome tavo mokėjimą. Tai užtikrina, kad išvengsi nereikalingos kelionės į mūsų biurą, nes neatiduosime automobilio iki gaunant mokėjimą. Greito patvirtinimo gavimui rekomenduojame mokėjimo procesą kaip “pervedimas nedelsiant”, Daugelyje šalių tai kainuoja €1.