System.NullReferenceException: Object reference not set to an instance of an object. at ASP._Page_Views_MacroPartials_FacebookButtonContent_cshtml.Execute() in c:\www\engrosbilerdanmark.dk\www\Public\Views\MacroPartials\FacebookButtonContent.cshtml:line 34
Følg os på Facebook

Nuostatos ir sąlygos verslo klientams

Perkant iš mūsų naudotą Danišką automobilį, taikomos sekančios standartinės nuostatos ir sąlygos, nebent kitaip sutarta raštu. Perskaityk jas prieš pirkimą, bet kokių netikėtumų pardavimo procese išvengimui.

Sąlygos:

Aplinkybės susijusios su pratęstu pristatymo terminu:
Dauguma mūsų automobilių yra paruošti pristatymui, bet prašome paskambinti ar parašyti el. laišką dėl pristatymo detalių susijusių su konkrečiu tave dominančiu automobiliu.

Reservations:
Tu gali rezervuoti automobilį, kuris tuomet turi būti apmokėtas per 4 dienas banko pavedimu arba per 2 dienas mokėjimu grynaisiais.

Collection:
Upon payment, the car must be collected within 7 days – note that it will be stored under your own responsibility and at your own risk!

Kainos:
Visos kainos gali keistis be išankstinio pranešimo. Engros Biler Danmark negali būti laikomas atsakingu už bet kokius kainų pasikeitimus, klaidas, korektūros klaidas, spausdinimo klaidas ar atnaujinimus.

Automobilių būklė
Mes perparduodame tiesiogiai prekiautojams, kurie turi savo dirbtuves ir gali sutaisyti dažniausiai pasitaikančius gedimus. Todėl turi žinoti, kad automobiliai nėra mechaniškai ar kosmetiškai paruošiami.

Mes dedame visas pastangas apibūdinti automobilio būklę kuo tiksliau. Mes neprisiimame atsakomybės už bet kokius potencialius gedimus ar trūkumus, kurie gali paaiškėti kai tu atlieki automobilio bandomąjį važiavimą.

Rida:
Visos nurodytos ridos yra elektroniniu būdu išsaugotos ir gali būti patvirtinamos dokumentais bet kuriuo metu. Susisiek su mumis gauti konkrečios transporto priemonės registracijos numerį, kryžminiam informacijos patikrinimui šioje internetinėje duomenų bazėje.

Garantija:
Automobiliai parduodami eksportui yra perkami kaip matoma ir nėra apimti bet kokio laidavimo ar garantijos. Tik tavo depozitas gali būti grąžinamas jeigu tavo rezervuotas automobilis smarkiai skiriasi nuo apibūdinimo šioje internetinėje svetainėje. Visos kitos išlaidos, tam tarpe transportavimo, nebus padengtos.

Mokėjimas:
Gali mokėti grynaisiais mūsų biure (maks. DKK 50,000 už automobilį) arba banko pavedimu. Visi reikalingi banko duomenys yra nurodyti tavo sąskaitoje faktūroje, tame tarpe IBAN Nr.

Paėmimas:
Automobilis (-iai) turi būti apmokėti prieš paėmimą, ir tu turi suorganizuoti automobilio (-ių) transportavimą namo, nebent su mumis sutarta kitaip.

Atsisakymas

Mes siekiame visuomet suteikti visiškai atnaujintą informaciją. Visa informacija ir pateikti duomenys šioje internetinėje svetainėje gali keistis be išankstinio pranešimo. Engros Biler Danmark negali būti laikomas atsakingu už bet kokią žalą ar rezultatą kylančius iš informacijos gautos iš mūsų internetinės svetainės ar per asmeninį kontaktą.