System.NullReferenceException: Object reference not set to an instance of an object. at ASP._Page_Views_MacroPartials_FacebookButtonContent_cshtml.Execute() in c:\www\engrosbilerdanmark.dk\www\Public\Views\MacroPartials\FacebookButtonContent.cshtml:line 34
Følg os på Facebook

Kaip EKSPORTUOTI

Žemiau gali perskaityti gidą kaip importuoti automobilį iš Danijos per Engros Biler Danmark.

1. Pasirink automobilius.

Pasirink automobilius, kurių nori iš mūsų sandėlio. Procesas yra greitas. Kai jau pasirinkai savo mėgstamus automobilius, susisiek su pardavimų darbuotojais el. paštu ar telefonu, arba tiesiog paspausk kontakto mygtuką ant konkretaus skelbimo.

2. Susisiek ir patvirtink savo užsakymą

Po susirašinėjimo su mūsų pardavimų darbuotojais, patvirtink savo užsakymą tiesiogiai su paskirtu pardavėju tavo automobilio rezervavimui. Mūsų pardavimų darbuotojai gali bendrauti angliškai, lenkiškai, daniškai, rusiškai, slovakiškai ir rumuniškai.

Rezervacijos politika:

  • Automobiliai gali būti rezervuoti iki 2 dienų nemokant depozito.
  • Automobiliai gali būti rezervuoti ilgiau nei 2 dienas sumokant €300 depozitą. Tam, kad rezervacija būtų galiojanti, pavedimo/mokėjimo kvitas turi būti persiųstas el. paštu per 24 valandas.

3. Sąskaitos faktūros pateikimas

Sąskaitą faktūrą gausi el. paštu. Markė, modelis, kaina, mokėjimo informacija ir bendrosios nuostatos bei sąlygos bus pateikti sąskaitoje faktūroje.

4. Mokėjimas

Banko sąskaitos duomenys yra pateikti sąskaitoje faktūroje. Gali mokėti grynaisiais mūsų biure (maks. DKK 50,000 už automobilį) arba banko pavedimu. Prisimink taikomas rezervacijos taisykles.

5. Transportas

Mums gavus mokėjimą, gausi mokėjimo patvirtinimą ir apytikrį laiką kada automobilis bus paruoštas transportavimui. Mes galime tau padėti suorganizuoti transportą, arba tu gali suorganizuoti transportą, kol mūsų pardavimo komandą informuosi kada tikėtis vairuotojo. Žiūrėk mūsų DUK norėdamas gauti daugiau informacijos apie numerių plokšteles transportui.* *(Danijos mokesčių taisyklėse nustatyta, kad visi automobiliai parduodami eksportui gali būti atrinkti tolimesniam patikrinimui prieš išvežant iš Danijos – tai gali sulėtinti procesą. Ši procedūra yra mūsų nekontroliuojama, bet mūsų pardavimų komanda padarys viską informuodami ar tavo automobilis galėtų būti atrinktas!)

 

Pasiėmimo politika

  • 1-3 transporto priemonių įsigijimui, automobiliai turėtų būti paimti per 5 dienas.
  • Daugiau nei 3 transporto priemonių įsigijimui, automobiliai turėtų būti paimti per 10 dienų.

6. Dokumentai

Visi dokumentai (registravimo dokumentai, sąskaita faktūra, ir t.t.) bus pristatyti tavo vairuotojui, kai automobilis bus pasiimtas, mūsų parduotuvėje.

7. Galutinis patvirtinimas

Kai transportas bus kelyje, mūsų pardavimo darbuotojai susisieks pranešti, kad automobilis yra kelyje pas tave.

SPECIALŪS REIKALAVIMAI

Specialūs reikalavimai gali atsirasti jeigu pageidauji importuoti automobilį į šalį, kuri nėra Europos Sąjungos narė. Daugiau informacijos – žiūrėti žemiau.

Jeigu pageidauji importuoti automobilį į šalį ne ES narę

Privalai turėti atitinkamus antspauduotus sienos dokumentus, kai kerti sieną savo gimtojoje šalyje.

CoC ir automobilio registracijos liudijimas, bei tavo sąskaita faktūra turi būti išversti į šalies, į kurią eksportuojamas automobilis, kalbą.

 

Jeigu pageidauji automobilį importuoti į asocijuotą šalį

Tavo sąskaita faktūra ir registracijos liudijimas turi būti išverstas į šalies, į kurią eksportuojamas automobilis, kalbą.

 

Bendroji informacija

Eksporto/importo procesas perkant automobilius Danijoje yra toks pats kaip ir Vokietijoje ir yra gana paprastas.

Registracijos pažymėjimas iš Danijos sudarytas iš dviejų dalių.

Eksporto iš Danijos metu automobiliai yra tikrinami.