System.NullReferenceException: Object reference not set to an instance of an object. at ASP._Page_Views_MacroPartials_FacebookButtonContent_cshtml.Execute() in c:\www\engrosbilerdanmark.dk\www\Public\Views\MacroPartials\FacebookButtonContent.cshtml:line 34
Følg os på Facebook

DUK – KAIP IMPORTUOTI AUTOMOBILIUS IŠ DANIJOS

Mes perkame tik naudotus Daniškus automobilius. Mūsų automobiliai perkami iš automobilių prekiautojų ir privačių pardavėjų.

Dauguma automobilių turi gerą eksploatavimo istoriją. Kartais gauname automobilius be eksploatavimo istorijos. Klausk mūsų pardavimo darbuotojų smulkmenų.

Taip, mes visada kviečiame dialogui apie galimybę dirbti kartu.

Mes veikiame kaip motorinių transportų priemonių biuras, todėl galime išduoti laikinuosius valstybinio numerio ženklus. Susisiek su mumis patikslinti kada nori gauti automobilį ir kaip ilgai numeriai turi galioti – tuomet mes viską paruošime tavo atvykimui.

Už šią paslaugą yra €80 mokestis, prie dienos kaštų už laikinuosius numerius. Kaip alternatyvą, savo numerius gali gauti iš Danijos mokesčių institucijos.

0 km. Esame Danijos mokesčių institucijos sertifikuoti vertinti automobilį ir galime suorganizuoti visą perregistravimo dokumentaciją vietoje.

Eksporto numeriai kainuoja €13 per dieną, Jeigu automobilio numerius norėtum susiorganizuoti pats, gali susisiekti su Danijos mokesčių inspekcija esančia Taastrup, esančia +/-20 minučių važiavimo nuo mūsų biuro.

Į eksporto numerių kainą įeina privalomasis transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės draudimas. Jeigu automobiliui reikia visų rūšių rizikos (visapusio) draudimo, esi atsakingas už jo įsigijimą.

Taip, mes savo dispozicijoje turime keletą registracijos numerių bandymams. Susisiek su mumis prieš atvykstant ir paruošime automobilį (-ius) bandomajam važiavimui.

Taip, ir jeigu esi prekiautojas, mes visuomet ieškome naujų verslo partnerių...

Su visais mūsų automobiliais mechanikai atlieka bandomuosius važiavimus ir visi mechaniniai bei kosmetiniai gedimai yra įtraukiami į mūsų sistemą, kad pardavimų darbuotojai galėtų visuomet pateikti teisingą automobilio apibūdinimą.

Taip. Šiuo metu turime ilgalaikes sutartis su vežėjais, kurie gali pristatyti tavo automobilį į Lenkiją ir Vokietiją.

Neturime tiesioginio kontakto su vežėjais visose Europos šalyse, todėl siūlome susisiekti su mumis išsiaiškinimui kuriose šalyse turime kontaktus. Jeigu pats organizuojiesi transportą, galime padėti pakrauti tavo automobilį naudojant mūsų rampą ir profesionalias krovimo priemones.

Atsakymui į šį klausimą reikia šiek tiek išsamesnio paaiškinimo, kurį rasi čia: Kaip importuoti automobilius iš Danijos”